Büyütmek için resme tıklayınız

FSP HD600 Hydro 600W 80+ BRONZE Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 5 yıl garantilidir.

%88 verimlilik ile çalışan 80+ Bronze sertifikası, sıcaklığı hisseden akıllı fan kontrol sistemi, geniş alternatif akım aralığı ile dengesiz voltajlara karşı koruma, özel ince tasarım kablolar FSP Hydro serisi güç kaynaklarında uygun fiyata sunulmaktadır. FSP güç kaynaklarını tercih ettiğinizde ödediğinizden fazlasına sahip olursunuz.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınzın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Hydro HD600, tek 12v kanal yapısı ile tam 46A güç verebilirken güce aç donanımlarınız için yüksek kararlılıkta enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. Hydro HD600, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. FSP güç kaynakları ile korkudan uzak, rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile Bronze sertifikaya hak kazanan Hydro HD600, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Ayrıca daha az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

FSP Hydro HD600, 120 mm’lik sessiz bir fana sahiptir. Güç kaynağınızın sıcaklığı veya yükü arttıkça akıllı fan kontrolü durumu analiz edip fan hızını ayarlar. Böylece kullanımınıza göre en iyi soğutma, en düşük ses ve en uzun ömre sahip bir güç kaynağına sahip olursunuz.

Hydro HD600 her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. Güç kaynağınızın 20+4 pin kablosu dışındaki tüm kabloları şerit yapıdadır. Şerit kabloların bükümü ve saklaması daha kolay olduğundan size daha kolay bir kablo yönetimi sunarlar. 4 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı ile çoklu ekran kartı kullanımı olan CrossFire ve SLI’ a tam destek verir. 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Üst seviye hız aşırtma için 2. EPS bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 11 adet SATA, 6 adet Molex ve 2 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

Hydro HD600 günümüzde kabul görmüş ve gerekli tüm koruma özelliklerine sahiptir. 0.9’dan büyük Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

FSP’nin kendi fabrikasında üretilen Hydro serisi güç kaynakları üst düzey malzeme kalitesi ile üretilip detaylı kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. Bu testlerin verdiği güven ile FSP, Hydro serisi ürünlere tam 5 yıl garanti sunar. Hydro HD600, kullanıcısına uzun ömürlü ve verimli bir güç kaynağının garantisini verir.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte ADATA AX4U320038G16A-SR30 bellek ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 600W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış46A

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (fsplifestyle.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir