FSP Hyper S 500 500W 80+ EU Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 5 yıl garantilidir.

%85 verimlilik ile çalışan 80+ sertifikasına sahip, örgülü kablolarla donatılmış FSP Hyper S serisi güç kaynaklarına yüksek kaliteye çok uygun fiyatlar ile sahip olursunuz. FSP güç kaynaklarını tercih ettiğinizde ödediğinizden fazlasına sahip olursunuz.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle güç kaynağınızın bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Hyper S 500, tek 12v kanal yapısı ile tam 38A güç verebilirken normal seviyedeki donanımlarınız için yeterli enerji sağlayarak uzun bir kullanım ömrü sunar. Hyper S 500, tam yük altında bilgisayarınız 7/24 açık olsa bile size hizmet edebilir. FSP güç kaynakları ile korkudan uzak, rahat bir bilgisayar deneyimi sizleri bekler.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinden %85 ve üzeri verimliliği ile 80+ sertifikaya hak kazanan Hyper S 500, şebekeden çektiği gücün büyük bölümünü sisteminize aktarır. Böylece elektrik ziyanı azaldığı için faturalarınız azalır. Az güç kaybı güç kaynağınızın daha az ısınmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

FSP Hyper S 500, 120 mm’lik bir fana sahiptir. 19 dBA’dan daha düşük bir gürültüyle çalışan bu fan güç kaynağınızı soğutmak için yeterli hava akımını sessiz bir şekilde sağlar.

Hyper S 500 her türlü güç ihtiyacınıza yönelik güç çıkışını size sağlar. Güç kaynağınızın tüm kabloları örgülü yapıdadır. Böylece farklı renklerdeki kablolar kasa içi görsel zevkinizi bozmaz. 2 adet PCI-e 6+2 pin ekran kartı çıkışı, 1 adet EPS 4+4 pin işlemci güç çıkışı ve 20+4 pin ATX çıkışı ile tüm genel güç ihtiyacınızı karşılar. Depolama birimlerinizin güç ihtiyacını 8 adet SATA, 2 adet Molex ve 1 adet Floppy çıkışlarıyla sağlarsınız.

Hyper S 500 günümüzde kabul görmüş ve gerekli çoğu koruma özelliklerine sahiptir. 0.9’dan büyük Aktif PFC ile anlık güç dengesizliklerinin önüne geçerek sisteminize zarar gelmesini önler. Son çıkan ATX12V v2.3 ve EPS 2.92 standartlarına destek verir ve geriye uyumlu olarak ATX12V 2.2 ve ATX12V 2.01’e de destek sağlar.

FSP’nin kendi fabrikasında üretilen Hyper serisi güç kaynakları üst düzey malzeme kalitesi ile üretilip detaylı kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. Bu testlerin verdiği güven ile FSP, Hyper serisi ürünlere tam 5 yıl garanti sunar. Hyper S 500, kullanıcısına uzun ömürlü ve verimli bir güç kaynağının garantisini verir.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve ZALMAN Z3 PLUS Black kasa satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 500W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ EU
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış38A

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir