Büyütmek için resme tıklayınız

AMD Ryzen 7 1700 YD1700BBAEBOX, 3.0GHz-3.7GHz, 20MB, 65W, 8/16, AM4, Wraith Spire LED soğutucu İşlemci

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

İster oyun oynayın, ister oynarken canlı yayın yapın. Ya da video ve fotoğraf işleyin, profesyonel amaçlarınızda kullanın. AMD’nin yeni göz bebeği RYZEN masaüstü işlemcileriyle aradığınız işlemciden fazlasına kavuşacaksınız. RYZEN 7 1700; 14 nm mikro mimarisi, 3.7 GHz’e kadar çıkan 8 çekirdek (16 izlekli) tasarımı, 2400 MHz doğal bellek hız desteği ve maksimum 64 GB kapasiteli DDR4 bellek desteği ile performans ihtiyaçlarınız için ideal bir çözümdür. 65W TDP ile performans ve verimliği üst düzeye taşır. AMD Pure Power teknolojisi ile işlemcinizi kullandığınız kadar güç tüketirsiniz.

RYZEN mimarisinin inanılmaz performansını oyunlarınızda da hissedin. Akıcı görseller ve göz alıcı grafikler için sağlam bir altyapıya ihtiyaç duyarsınız. RYZEN 7 1700 size bu alt yapıyı uzun süre sağlamaya devam edecektir. Yeni gelen grafik kartlarıyla darboğaz derdi olmadan kolayca terfi yapabilirsiniz. Ayrıca 8 gerçek çekirdek ve 16 izleği sayesinde oyununuzu 4K çözünürlükte oynarken yapacağınız canlı yayınlarda da performans düşmesi yaşamadan oyun saatlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

RYZEN 7 1700; 3.7 GHz çekirdek hızı ile tek çekirdek destekli uygulamalarda maksimum performans alırken, sunduğu 16 izlek (8 doğal + 8 sanal çekirdek) ile render ve animasyon gibi işlerinizde iş istasyonu düzeyinde sonuçlar almanızı sağlar. Üstelik rakip ürünlere oranla daha ekonomiktir.

RYZEN 7 1700 işlemcisi Wraith Spire 95W soğutucusu ile beraber gelir. Bu soğutucu 65W TDP'ye sahip işlemcinizi rahatlıkla soğutabilir. Ayrıca sunduğu RGB çember ve AMD logosuyla sisteminizin temasına uyum sağlar. 1700, XFR teknolojisini desteklememektedir fakat Precision Boost teknolojisiyle ile 3.7 GHz’e kadar otomatik olarak kullanabilirsiniz.

16 MB L3 ve 4 MB L2 önbelleğe sahip işlemciniz ile tüm uygulamalarda takılma, yavaşlama olmadan rahat bir kullanım deneyimi yaşarsınız. Ayrıca 64-bit destekli işlemciniz; SenseMI çatısı altında, Pure Power, Precision Boost, Neural Net Prediction, Smart Prefetch gibi yardımcı teknolojileri destekler.

RYZEN işlemciler doğal olarak 2400 MHz bellek hızlarını desteklerler. Ayrıca gelişmiş bellek kontrolcü ünitesi sayesinde yüksek hızlı belleklere de tam destek verir. RYZEN işlemciler çift kanal bant genişliği teknolojisiyle toplam 4 yuvada 64 GB’a kadar bellek desteği sunar.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte FSP HD700 güç kaynağı ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Islemci soketiAMD AM4;
İşlemci hızı3.00GHz

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (amd.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir