Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CC-9011105-WW 270R Carbide Serisi USB3.0 Pencereli Kasa

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Corsair, Carbide serisinin şık, sade, uygun fiyatlı ve kompakt kasası 270R ile karşınızda. Üstün Corsair kalitesini her bölgesinde hissettiğiniz 270R küçük boyutları ve kendisinden beklenmeyecek kadar geniş iç hacmiyle gözlerinizi dolduracak. Sade tasarımı ofis kullanımında uygun bir seçenek sunarken, pencereli kapağı sayesinde sisteminizi sergilemek isteyeceksiniz. Yüksek, tasarımı tamamlayan ayakları ile soğutmadan ödün vermeyeceksiniz.

270R’de optik okuyucu yuvasını kaldırılarak geniş bir iç hacime kavuşturulmuştur. İşlemcinizi kule tipi hava soğutmalar ile soğutmak isterseniz 170 mm’ye kadar yükseklikteki soğutucuları kullanabilirsiniz. Bu alan en büyük ve en performanslı hava soğutmalardan olan Noctua NH-D15 için bile yeterlidir. 270R orta kule boyutunda bir kasadır. Benzer yükseklikteki kasalara göre derinliği daha azdır. Kolayca ufak alanlara sığabilir. 270R ile üst seviye ekran kartlarını bile (370 mm uzunluğa kadar) kasanıza kolaylıkla takabilir ve soğutabilirsiniz. 225 mm uzunluğa kadar olan güç kaynaklarıyla tam uyumludur.

Sınırları zorlayan soğutma sistemiyle tanışın. 270R’nin ön bölümüne 360 mm’lik radyatörlü tak kullan soğutucuları takabilirsiniz. Beraberinde gelen 2 adet fanla kasanızda ideal bir hava akımı yaratabilir, sıcaklık sorununa kökten çözüm üretebilirsiniz. Fanlarınız, sessizlik ve performans arasında mükemmel bir çizgide görev yaparlar. Her türlü ihtiyacınız için en iyi çözümü sunarlar. Dilerseniz opsiyonel fan yuvalarınızla yuvalar ile soğutma performansını katlayarak artırabilirsiniz. Ön fanlar için geliştirilen özel ön panel sayesinde fanlarınız zorlanmadan serin havayı kasanızın içine aktarabilir.

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz özel donanımlarınızı sergileyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun.

Keskin hatlar, sade görünüş, asalet, küçük boyutlara rağmen geniş iç hacim 270R’de birleşti. Ona sahip oyuncular tarz eşliğinde kesintisiz ve serin bir oyun deneyimine kavuşuyor.

270R ile birlikte gelen güç kapağı sayesinde güç kablolarınızı kolayca saklayabilir, kablo yönetiminizi kolayca yapabilirsiniz.

2 adet USB3.0 girişinin gücüyle harmanlanmış ön panel, kasanızın sağ tarafında kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Kasanızla tozlara meydan okuyun. 270R ön ve alt bölümde olmak üzere 2 toz filtresine sahiptir. Alttaki filtre güç kaynağınıza toz girmesini engelleyerek ömrünü uzatırken ön bölümdeki filtre ise özenle hazırlanmış sisteminizin toza bürünmesini engeller.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile özenle toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablo yönetimine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kabloları bile rahatlıkla gizleyip sığdırabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

270R, 2 adet 3.5” mekanik sabit disk yuvası ve 2 adet 2.5” SSD yuvası sunar. Optik okuyucu yuvalarını kaldırarak size daha iyi hava akımı ve soğutma sağlar. Depolama birimlerinizi kolay ve sağlam şekilde monte eder, kaldığınız yerden bilgisayarınızı kullanmaya devam edersiniz. SSD yuvaları ve sabit disk yuvaları sökülebilir yapıdadır. Dilerseniz kullanmadığınız yuvaları sökebilirsiniz.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk ve FSP HD700 güç kaynağı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var
Kasa fanlarıÖnde 1 adet 120mm Kırmızı ışıklı ve
Arkada 1 adet 120mm
İlave edilebilir kasa fanlarıÖne 2 adet 120mm ve
Yukarıya 2 adet 120mm, 140mm

Not ve Uyarılar

H55, H60, H75, H80i, H90, H100i, H105, H110 soğutucular ile uyumludur.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir