Büyütmek için resme tıklayınız

FSP HV PRO 550W FSP550-51AAC 550W 80+ EU Güç kaynağı

Ürün tedarik edilememektedir, hazır sistemler için ayrılmış stok mevcutturDiğer kullandığım kaliteli güç kaynaklarımdan çok daha hafif (ki iyi bir şey değil) ve daha az komponent kullanılarak... devamı

Garanti Bilgileri

Ürün 3 yıl garantilidir.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte ADATA AX4U320038G16A-SR30 bellek ve VENTO Neptune VG07F kasa satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 550W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluYok
Verimlilik80+ EU

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (fsplifestyle.com)

Tüketici Yorumları

Ortalama Tüketici Değerlendirmesi


5 Yıldız
(0)
4 Yıldız
(0)
3 Yıldız
(1)
2 Yıldız
(0)
1 Yıldız
(0)


Vasat l*** 24.06.2020 00:16
Diğer kullandığım kaliteli güç kaynaklarımdan çok daha hafif (ki iyi bir şey değil) ve daha az komponent kullanılarak üretilmiş. Dışarıdan görebildiğim kadarıyla Bulk Kapasitör olarak Çin malı FOAI marka 85 derece 2000 saat ömürlü bir elektrolitik kondansatör seçilmiş, gözüm hiç tutmadı. FSP'den taş gibi bir Japon kondansatörü beklerdim. İçerisinde solid kondansatörlerin olması iyi.. +3.3V ve +5V hatları +12V hattından dönüştürülerek veriliyor. Bu tip çıkışta güvenlik ve koruma mekanizmalarının tip ve etkinliği daha da önem kazanıyor. Kablolar ince, bir bakıma iyi, daha kolay konumlandırılabiliyor. Akım taşıma kapasitesi de herhalde yeterlidir. Cihaz neredeyse buz gibi, normal kullanımda zerre ısınma yok. Fanı çok sesli çalışıyor. Sistemimin en çok gürültü yapan bileşeni şu anda. 200W bile çekmiyorken bu gürültü varsa tam yükte herhalde elektrik süpürgesiyle yarışıyordur. Tek rahatlatıcı şey FSP markası, uzun yıllar kaliteli güç kaynağı denince ilk akla gelen firma olan FSP umarım kalitesini bozmamıştır. Bu PSU yu torunlarıma miras bırakmak istiyorum; haydi FSP, üzme beni!

Bu yorum 7 kişiye yardımcı olmuş, 5 kişiye yardımcı olmamış.

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir