Büyütmek için resme tıklayınız

NOCTUA NH-U12P SE2 1366/1150/1155/1156/775 & AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1, 2 adet P12 120mm, NT-H1 termal macun İşlemci soğutucusu

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 6 yıl garantilidir.

Çıktığı günden beri tüm dünyada hızaşırtmacıların favori soğutucusu olan Noctua NH-U12P SE2 ile tanışın. Üstün soğutma kapasitesi, iki adet NF-P12 yüksek performanslı fanı, kutu içine dahil NT-H1 termal macunu, kolay montajı ve kalitesi ile sizleri de kendine hayran bırakacak.

Konuğu olduğu her testten alnının akıyla çıkan NH-U12P SE2, ödüle boğulmuş tasarımı ile kullanıcısına en iyi soğutmayı vaad eder.

NH-U12P SE2 sahip olduğu çift fan ile maksimum hava akımına sahiptir. Böylece radyatörün soğutma gücü en verimli şekilde kullanılır. Kolay şekilde monte edilirler, titreşim emici silikonları ile gereksiz gürültüye engel olurlar. Ayrıca işlemci çevresindeki anakart elemaları da bu güçlü hava akımından yararlanıp daha serin çalışırlar.

Noctua tarafından özel olarak geliştirlen NF-P12 yüksek performanslı fanlar da kutu içersinde sunulmaktadır. Düşük devir / yüksek hava akımı prensibi ile olabilecek en sessiz şekilde çalışarak kendilerini belli etmezler.

NF-P12

  • 120 x 120 x 25 mm
  • 900 - 1300 rpm
  • 37 – 54 cfm
  • 12.6 – 19.8 dBA
  • 3 pin

SSO bilyalı motor

Noctua fanlarının sahip olduğu SSO (self-stabilising oil-pressure / kendini dengeleyen yağ basınçlı) bilyalı motorlar, diğer güncel ball, sleeve ya da sıvı bilyalı motorlara göre uzun dönemde stabilizasyon ve sessizlik bakımından çok daha üstündür. Daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Piyasadaki bir çok fan düşük statik basınç nedeni ile sık yapraklı işlemci soğutucularında kullanıma uygun değildir. Ancak NF-P12 (P eki: pressure, power ve performans ekidir) piyasadaki bir çok modelin aksine yedi yerine dokuz adet yaprağı ile özel olarak geliştirilmiştir. Böylece çok yüksek hava akımlarını çok düşük ses seviyesinde sağlamaktadır. Bir çok 12 cm fanın ancak 1600 rpm hızında verebildiği hava akımını sadece 1300 rpm’de sunmaktadır.

VCN teknolojisi

Artan yaprak sayısı aerodinamik gürültü tehlikesini de beraberinde getirir. Ancak Noctua fanların sahip olduğu VCN (vortex-control notches / girdap kontrol çentikleri) teknolojisi ile bu sorunun önüne geçildiği gibi verilen hava akımında da artış sağlanmıştır.

Nikel kaplı bakır 4 adet ısı borusu ve taban ile üstün ısı iletkenliğinin yanında kararmaya karşı da maksimum koruma sağlanmıştır. 36 adet ince alüminyum yaprağa sahip radyatör de bu güzel görüntüyü destekleyerek son derece şık bir soğutucu ortaya çıkarmaktadır.

Alışılagelmiş mükemmel Noctua kalitesi NH-D12 SE2’de de devam etmektedir. Yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile tüm Noctua ürünleri uzun yıllar siz teknoloji severlere hizmet etmek için itina ile fabrikadan çıkmaktadır. Detaylı kalite kontrol sisteminden geçip kutusu açılana kadar sağlam şekilde saklanmaktadır.

En iyiyi isteyenler için üretilmiş NH-D12 SE2 ile beraber yine üstün performansa sahip NT-H1 termal macun da kutu içersinde yer almaktadır. Yüksek termal iletkenliği, esnekliği ve sürülebilirliği ile olağanüstü verimlilik sağlamaktadır. Sadece işlemci üzerine bir damla damlatın ve soğutucuyu yerleştirin!

NT-H1 sürüldüğü anda performansını en iyi şekilde göstererek iş yapar. Bazı macunların aksine belli bir süre geçmesine gerek kalmaz. Elektrik iletmeyen yapısı ile herhangi bir taşma durumunda tehlike yaratmayacağı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uzun yıllar görevini en iyi şekilde sunar, çıkarılmak istendiğinde kolayca temizlenir.

Noctua NH-D12 SE2 tüm güncel işlemci soketlerine tam destek sunmaktadır. Böylece üstün performans her platformda kullanılabilir olur.

Kolay montaj sistemi ile hem zorlanmadan hem de sağlam şekilde takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli aparatlar ve daha fazlası kutu içersinde yer almaktadır.

Zengin içerik sayesinde kullanım kolaylığı ve zevkini tadın. Bir işlemci soğutucusundan bekleyebileceğiniz tüm donanımlar ve ekstra parçalar NH-D12 SE2 ile beraber sunulmaktadır. Her anlamda en üstün soğutma performansına da zaten bu yakışır.

 

Boyutlar: 158 x 126 x 71 mm (fansız), 158 x 126 x 120 mm (fanlı)

Ağırlık: 600 gr (fansız), 770 gr (tek fan), 940 gr (çift fan)

Materyal: Nikel kaplı bakır taban / ısıboruları, alüminyum yapraklar

Fan boyu: 12 cm

Fan devri: 900-1300 rpm

Hava akımı: 37-54 cfm

Gürültü: 12.6 -19.8 dBA

Fan bağlantı tipi: 3 pin

Isı borusu: 4 adet

Garanti: 6 yıl

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte NOCTUA NH-D14 işlemci soğutucusu ve NOCTUA NF-P14 FLX kasa fanı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Anakart uygunluguAM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2, INTEL775, INTEL1151/50/55/56, INTEL1366
SoğutmaHava soğutma

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir