COOLER MASTER RS750-AMAAB1-EU G750M 750W 80+ Bronze tak çıkar Güç kaynağı

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Özel 3D devre tasarımı, güçlü tek +12v kanalı, modüler kabloları, sessizlikten ödün vermeyen fanı ve yüksek verimiyle bir güç kaynağında aranılabilecek maksimum güven, Cooler Master G750M’de. Güçlü bir sistem için güçlü bir altyapı…

Cooler Master G750M, en önemli güç aktarım kanalı 12v üzerinden sağladığı 62A güç ile her türlü donanım için gerekli enerjiyi verebilir. İster SLI ya da CrossFire ile çoklu kart kullanın, ister 7/24 açık depolama çözümü sağlayın. G750M, sisteminiz için üstün bir güç kaynağıdır. Verebildiği gücün neredeyse tamamına yakınını bu kanal üzerinden aktarabilir. Stabil bir çalışma ortamı sunar.

En önemli güç kaynağı değerlendirme enstitüsü 80Plus testlerinde %85 ve üzeri verimlik göstererek Bronz sertifikaya hak kazanan G750M, bu sayede şebekeden gereksiz güç çekmez. Elektrik ziyanı olmadığı için faturalarınız azalır. Daha az güç kaybı daha az ısınmasını ve sessiz çalışmasını sağlar.

Bir bilgisayarda en çok güç aktarımı yapılan kanal 12v kanalıdır. Bu nedenle PSU’nuzun bu kanaldan verebileceği amper miktarı çok önemlidir. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış bir işlemci, yeni nesil güçlü bir grafik kartı ve diğer tüm donanımların %90’ı için hayati önem teşkil eder. En iyiyi arayanlar, en iyi 12v kapasitesine sahip olan güç kaynağı almalıdır. G750M, bu kriterleri tam anlamıyla sağlamaktadır.

Gelişmiş teknoloji, yüksek performansla buluştu. G750M, bünyesinde barındırdığı yeni ve üstün özellikleri ile sıradan modellerden sıyrılır.

Özel DC-DC Modülü

12v’u 5v ve 3.3v’a çeviren Cooler Master tasarımı modül, diğer tasarımlara göre belirgin ölçüde daha yüksek verim ve voltaj stabilitesi sağlar.

Çift Katman EMI Filtresi

Çift katmanlı EMI filtresi ile güç kaynağı bileşenlerinin neden olduğu elektriksel gürültü en aza indirgenir.

Farklı 3D Devre Tasarımı

Özel devre sayesinde daha yüksek verim, daha iyi ısı atımı sağlanır ve gereksiz kablolar ortadan kaldırılarak sinyal gürültüsü daha düşük olur.

G750M, otomatik ısı kontrollü fanı sayesinde dönme hızını güç kaynağının sıcaklığına göre ayarlayarak etkili soğutma sağlar. Böylece istenmeyen gürültü önlenir, sessiz bir çalışma ortamı oluşur.

G750M, kullanıcısına sunduğu bol çıkış seçeneği ile her türlü kullanım durumuna hazırlıklıdır. İster üstün oyun performansı için çoklu grafik kartları ile, ister geniş depolama alanı için bol sabit disk ile kullanın, her türlü duruma hazırlıklıdır.

Çıkarılabilir kablo sistemiyle kullanmadığınız çıkışları kutusunda saklayabilir, gereksiz kasa içi kalabalığa kolaylıkla engel olabilirsiniz.

Geniş ve uzun fulltower kasalar için ekstra uzun güç kablolar yer almaktadır. Böylece güç kaynağını aşağıya monte etseniz dahi üstte kalan güç girişlerine kablo yetmeme sorunu kalmaz. Ayrıca sleeve kaplı kablolar ile kötü görüntünün önüne geçebilirsiniz. Modüler yapıdaki kablolar, sıradanlardan daha az yer kaplayan ve daha kolay şekil alan kauçuk kaplamalı kablolardan oluşmaktadır. Daha rahat şekil verilebilen ve düzenlemesi kolay kablolar ile şık bir sisteme sahip olabilirsiniz. Güzel göründüğü kadar hava akımını engellemediği için soğutmaya da yardımcı olur.

G750M, sahip olduğu tam 4 adet PCI-e güç kabloları ile üst seviye grafik kartlarıyla stabil bir kullanım sunar. Güçlü yapısı ile Nvidia SLI ve AMD CrossFire’lı sistemlere destek verir. Siz sadece yüksek görüntü kalitesindeki oyunları oynamaya bakarsınız.

Farklı koruma sistemleri ile bilgisayarınız emin ellerde. Tamamı güncel ve önem teşkil eden bu korumaların yanında Aktif PFC de güç dengesizliklerinde %99 orana sahip anahtarlama devresi ile otomatik koruma sağlar.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-6700K işlemci ve SAMSUNG MZ-75E250BW ssd sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Güç kaynağıATX12V / EPS12V, 750W, 120mm, Yok, Active PFC
Tak çıkar kabloluVar
Verimlilik80+ BRONZE
Güç kaynağı 12V birleşik çıkış62A

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (coolermaster.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir