CORSAIR CC-9011063-WW Graphite 780T USB3.0 FULL-TOWER Pencereli Güç kaynaksız Siyah Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Corsair Graphite 780T, yeni nesil tasarım anlayışı ile en baştan tasarlandı. Mükemmel dizaynıyla görenleri büyüleyen dış görünüşünün altında barındırdığı mükemmel özellikleri ile sahip olabileceğiniz en gelişmiş kasa. Geniş iç hacim, buz gibi soğutma sistemi, fonksiyonel kullanıcı paneli, kolay montaj sistemleri ve şık tasarımı ile hem göze, hem de kalbe hitap ediyor.

Graphite 780T, tam 9 adet PCI genişletme slotu ve full-tower kullanım alanıyla, üzerine yükleyeceğiniz her türlü donanım hazırlıklıdır. Full-tower yapısı, en verimli ve etkin şekilde kullanılmaktadır. Zorlu montaj işlemlerinizde bile eğlenceli saatler geçirmenizi sağlar. En uzun grafik kartları için tam 355 mm alan sunmaktadır. Üçlü ya da dörtlü grafik kartlarından oluşan sistemlere dahi izin verir. Kule tipi uzun işlemci soğutucuları için sağladığı 200 mm alanıyla devasa modelleri bile sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Tam 9 adet fan yuvası ile Graphite 780T içersinde fırtınalar koparabilirsiniz. Isı sorununa tamamen çözüm olması açısından ideal bir hava akımı sunar. Ön ve alttan alınan serin hava, üst ve arka kısımdan tahliye edilerek etkili bir soğutma düzeni yaratır. Böylece tüm bileşenleriniz daima serin çalışır, sorundan uzak bir sisteme sahip olursunuz. Beraberinde gelen 3 adet 14 cm fanla yüksek performans sağladığı kadar sessizlik tarafında da tam memnuniyet sunar. Her anlamda sizi etkileyecek bir kasadır.

Corsair’ın çıktığı ilk günden itibaren olay yaratan AF serisi, Graphite 780T ile de sizlerle. Tam 3 adet AF14L ile hava akımı maksimum düzeyde! Akıllıca tasarlanan yapısı sayesinde sessiz ve serin çalışır.

 

Graphite 780T, eşsiz bir tasarım anlayışına sahiptir. Özenle geçtiği prototip aşamalarından sonra mükemmel kimliğine bürünmüştür. Agresif çizgileri ile odanızın havasını değiştirecek. Bir gören tekrar tekrar bakacak.

Güncel USB3.0 portlarının yanı sıra 3 kademeli fan kontrol ünitesine sahiptir. Böylece fan hızlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, kendi ses profilinizi oluşturabilirsiniz. Arka aydınlatması ile görsel olarak da sizi etkileyecek.

Tüm kritik noktalardaki özel kapak ve kilit sistemleri ile 780T’nin içini açmak çocuk oyuncağı. Farklı tasarımları ile hem şık hem de fonksiyonel kapaklarla montaj yapmak hiç olmadığı kadar zevkli.

Graphite 780T, diğer Corsair kasa modelleri gibi sıvı soğutma sistemlerine destek sağlamaktadır. Üst kısımda 3x 12 cm ya da 2x 14 cm fan yuvası ile radyatör montajına izin verir. Buna ilaveten ön yüzdeki 2x 14 cm ya da 3x 12 cm fan yuvalarına da kişisel sıvı soğutma radyatörü takabilir, bu serin çalışan ve harika görünen soğutma çözümünü kullanabilirsiniz. Evrensel delik aralıklarıyla piyasadaki modellere uyum sağlar.

Tak-kullan yapısındaki tüm Corsair Hydro serisi sıvı soğutma sistemlerine de tam destek sağlanmaktadır.

Graphite 780T’nin yenilikçi yapısı altında yaratılan özel SSD yuvaları ile fonksiyonellikte yeni bir çağa adım atın. Sağ kapak altında gizlenen bu aletsiz yuvalarla kablo karmaşasını sisteminizden uzak tutabilirsiniz. Güç ve SATA kablolarını özel kablo kanallarından geçirerek, hem genel sistem görünümüne katkı sağlayan, hem de soğutmaya engel olmayan bir kablo düzeni kurabilirsiniz. 3 adet 2.5” yuva ile SSD ve sabit disklerinizi monte etmek hiç olmadığı kadar kolay.

Özel tasarlanmış HDD kafesleri, tak-çıkar yapıları ile dilediğiniz farklı pozisyonlarda kullanıma izin verir. Dilerseniz yan yana, dilerseniz üst üste takabilirsiniz. Ya da kullanmadığınız kafesi çıkarıp daha temiz bir sistem kurabilirsiniz. Eğer 3.5” disk kullanmak istemezseniz tamamen sökerek hava akımını daha iyi hale getirebilirsiniz.

Çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz. Anakart tablasıyla sağ kapak arasındaki geniş aralık yardımıyla düzenleme işlemleri hem hızlı hem de zahmetsiz olur. En kalın kablolar bile rahatlıkla sığar.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Corsair sadece tasarımla değil, farklı renk seçenekleri ile de sektörde lider. Popüler siyah ve beyaz renklerden sonra yeni sarı modelle de farklı olmak isteyenler için ilk sırada.

Pencereli sol kapak ile sahip olduğunuz donanımlarınızı sergilemekten çekinmeyin. Düzenli kurulmuş bir sistem ile kasanızın görselliğine katkıda bulunun. Dev saydam panelle iç kısmın neredeyse tamamını görebilirsiniz.

Kasa içine çekilen havanın tamamındaki kolay çıkarılabilir filtreleriyle tozun önüne geçin. Kolay çıkarılabilen mekanizmalarıyla hızlı ve sağlam şekilde söküp takılabilir ve su altında yıkanabilirler. Ön, alt ve üst bölümlerin tamamını kapsayan filtrelerle sisteminizi kirden korumanıza yardımcı olurlar.

Corsair Graphite kasa ailesi, 380T ve 780T ile genişledi. Gelişmiş özellikleri ve üstün soğutma sistemleri ile en iyiyi arayan donanım tutkunları için yaratıldılar. İster ATX, ister Mini-ATX form faktörü olsun, mükemmel çözümü sunarlar.

Corsair’ın tüm ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

 

Boyutlar: 689 x 332 x 670 mm

Anakart desteği: Mini-ITX, MicroATX, ATX, E-ATX, XL-ATX

Yapı: Full-tower

Materyal: Çelik & plastik

5.25” yuva: 2 adet

3.5” yuva: 6 adet

2.5” yuva: 3 adet

Soğutma: Önde 2x 14, üstte 14 cm / opsiyonel üst 3x 12 ya da 2x 14 cm, ön 3x 12 cm, alt 2x 12 cm

PCI genişletme: 9 adet

Ön panel: 2xUSB3.0, 2x USB2.0, kulaklık, mikrofon, fan kontrol

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-6700K işlemci ve WESTERNDIGITAL WD10EZEX dahili sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüFull Tower
Kasa özellikleriextendedATX, ATX, microATX, miniITX, XL-ATX, Siyah, Pencereli,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir