Büyütmek için resme tıklayınız

NOCTUA NH-L9x65 2011/2011-V3/1151/1150/1155/1156&AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1, 1 ad NF-A9x14 PWM 92mm, NT-H1 termal macun İşlemci soğutucusu

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 6 yıl garantilidir.

Noctua NH-L9 deneyimi, şimdi 65 mm yükseklikle daha da güçlü.

Noctua  NH-L9x65 premium kalitede sessiz bir işlemci soğutucusudur. Ufak yapısıyla her türlü dar alanda mükemmel soğutma sağlar. Sınırları aşan teknolojilere sahip NF-A9x14 fanla sağlanan güçlü hava akımı, üstün ısı iletimi sunan NT-H1 termal macunu, aletsiz SecuFirm2 montaj sistemi ve geniş kutu içeriğiyle soğutmada boyut kavramını yok etmek için geliyor.

Toplamda 65 mm’lik ince yapısıyla kompakt HTPC’lerle ya da SFF kasalarla harika bir uyum sağlar. Kısıtlı alanlar için biçilmiş kaftandır. Yüksek soğutma gücünü dar kullanım koşullarında da hissedebilmeniz için üretilmiştir.

%100 bellek uyumu.

NH-L9x65, 95 x 95 mm’lik ölçüleriyle LGA115X soket yapısı alanını kesinlikle aşmaz. Bellekler ve soğutucularla herhangi bir soruna neden olmaz.

NF-A9x14 PWM, gelişmiş akustik optimizasyonu ve üstün aerodinamik yapısıyla sahip olabileceğiniz en güçlü 92 mm fan ünvanını taşır. Sadece 14 mm kalınlığıyla düşük profil işlemci soğutucuları için harika bir seçimdir. Tam otomatik hız kontrolü ve Noctua’ya öze SSO2 bilyasıyla uzun vadede sorunsuz ve kaliteden ödün vermeyen bir kullanım sunar.

·         92 x 92 x 14 mm

·         600 - 2500 rpm

·         4058 – 57.5 m³/h

·         14.8 – 23.6 dBA

Hava çekilen kısımla yapraklar arasındaki boşluk, yüksek miktarda girdap sesine ve düşük verime neden olur. Bunun önüne geçmek için Noctua A-Serisi kanatları, akış hızlandırma kanallarıyla geliştirilmiştir. Bu kanallar akımdaki bozuklukları engelleyerek kayıpların önüne geçer.

Noctua’nın gelişmiş akustik optimasyonuna sahip çerçevesi, içerisinde titreşim emici padler, kademeli hava giriş basamakları ve minyatür delikleri barındırır. Fanın performans/gürültü oranı mükemmel bir noktaya sabitlenir.

NF-A9x14’e özel çerçevedeki minyatür delikler, fan yaprakları dönerken türbülansta ara bir hat oluşturarak yaprakların hava emiş gücünde gözle görülür bir artış sağlar. Hem gürültü azalır, hem hava basıncı artar.

 

SSO (self-stabilising oil-pressure / kendini dengeleyen yağ basınçlı) bilyalı motorlar, her zaman ödüle doymayan üstün Noctua fanların kalbini oluşturmuştur. Sessizlik arayan ve en uzun ömürlü kullanım isteyenler için, uzun süre test edilmiş ve kalitesi kanıtlanmış bir teknolojidir. Diğer güncel ball, sleeve ya da sıvı bilyalı motorlara göre uzun dönemde denge ve sessizlik bakımından çok daha üstündür.

SSO2 ise yenilenmiş bir jenerasyon olarak daha iyi optimize edilmiştir. Metal rulman kabuğu ile yeni enjeksiyon kalıbının kullanılmasına imkan tanımıştır. Bu sayede mıknatıs, çark eksenine daha yakın konumlandırılarak ona daha etkili manyetik güç uygulayabilir. Böylece çok daha yüksek denge, hassasiyet ve sağlamlık kazanır.

Bir diğer gelişmiş özelliği kademeli hava girişidir. Fanın girişine türbülans ekleyerek katmanlı havanın türbülanslı havaya dönüştürülmesini kolaylaştırır. Golf toplarında da benzer teknoloji kullanılmaktadır.

 

Alışılagelmiş mükemmel Noctua kalitesi NH-L9x65’te de devam etmektedir. Yüksek malzeme ve üretim kalitesi ile tüm Noctua ürünleri uzun yıllar siz teknoloji severlere hizmet etmek için itina ile fabrikadan çıkmaktadır. Detaylı kalite kontrol sisteminden geçip kutusu açılana kadar sağlam şekilde saklanmaktadır.

Yüksek sağlamlıkta ve kolay montaj yapısındaki aparatlarla söküp takma işlemleri hızlı ve zahmetsiz yapılır.

NT-H1 üst seviye bir termal macundur. En yüksek performansı ve en kolay kullanımı arayanlar için üretilmiştir. Farklı mikropartiküllerin hibrid karışımını barındırmaktadır. Bu partiküller PC donanımlarında kullanılmak için özel olarak optimize edilmiştir. İnanılmaz düşük termal rezistansı, esnekliği ve sürülebilirliğiyle NT-H1 sınırları aşan bir performans sergiler.

Daha fazla detay için: http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2159

Zengin içerik sayesinde kullanım kolaylığı ve zevkini tadın. Bir işlemci soğutucusundan bekleyebileceğiniz tüm donanımlar ve ekstra parçalar NH-L9x65 ile beraber sunulmaktadır. Her anlamda en üstün soğutma performansına da zaten bu yakışır.

Beraberinde gelen özel adaptörle 2 farklı hızda kullanmak mümkündür. 1800 ve 2500 RPM arasında seçim yapabilir, kullanım durumunuza özel hale getirebilirsiniz. Ya da seçimi PWM özelliğine bırakın, sıcaklığa göre kendi ayarlasın!

Noctua NH-L9x65 tüm güncel işlemci soketlerine tam destek sunmaktadır. Böylece üstün performans her platformda kullanılabilir olur.

Noctua ürünleri, yüksek kaliteleriyle 150.000 saatten fazla kullanım ömrü sunar. Tam 6 yıl garanti süresiyle güven içinde sisteminizi soğutur.

 

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte NOCTUA NF-P12 PWM kasa fanı ve NOCTUA NT-H1 termal macun satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Anakart uygunluğuAM4, AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2, INTEL1151/50/55/56, INTEL2011, INTEL2011-v3, INTEL1200
SoğutmaHava soğutma

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (noctua.at)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir