COOLER MASTER MASTERCASE 5 USB3.0 Mid-Tower Güç Kaynaksız RC-MCX-0005-KKN00 Kasa

Büyütmek için resme tıklayınız
Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?
Ürün tedarik edilememektedir

Paylaşmaya değer mi?

Garanti Bilgileri

Ürün 2 yıl garantilidir.

Cooler Master, uzun geliştirme çabaları sonunda ortaya çıkardığı MasterCase 5 ile yeni nesil kasayı yarattı. Her türlü kullanım durumu için en üstün çözümleri sunan MasterCase 5 ailesi ile geniş iç hacim, buz gibi soğutma sistemi, aletsiz montaj yapısı ve hepsinden önemlisi modüler tasarıma sahip olacaksınız.

MasterCase 5’in iç tasarımı, farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçları göz önüne alınarak modüler şekilde yaratılmıştır. Daha fazla sabit disk mi takmak istiyorsunuz? Konumu değiştirilebilir HDD kafeslerini kullanın. Radyatör monte ederek sıvı soğutma sistemi mi kurmak istiyorsunuz? Ön paneli tamamen boşaltın ve alan açın. MasterCase 5 ile oyun hamuru gibi bir kasanız olacak.

En uzun grafik kartlarını monte edin, ya da uzun işlemci soğutucusu kullanın. Devasa iç hacimle dilediğiniz donanımı MasterCase 5 içerisine takabilirsiniz. Grafik kartları için 412 mm’ye kadar boşluk sunulurken, kule tipi işlemci soğutucularınız için tam 190 mm alana sahip olursunuz. Montaj işlemlerini ferah bir ortamda hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirirsiniz. Size sadece topladığınız sistemin keyfini çıkartmak kalır.

Beraberinde gelen 2 adet 14 cm’lik fanla kasanızın içinde fırtınalar çıkacak. En çok ısınan donanımlarınızı serinleten bu dev fanlarla hem yüksek serinletici güce hem de tam sessizliğe sahip olacaksınız. Daha fazla soğutma ya da sıvı soğutma desteği için 6 farklı yuvaya 12/14 cm’lik fanlar takabilirsiniz.

2 adet SSD kafesi ve 4 farklı montaj noktası ile disklerinizi dilerseniz gözünüzün önünde sergileyin, dilerseniz saklayarak kullanın. Kolay montajları ve kablo delikleriyle hem işlevsel hem de görsel olarak tatmin edici.

USB3.0 destekli ön paneli, en kolay ulaşılabilir noktada hizmetinize hazırdır.

Alet gerektirmeyen montaj bölmeleri ile hızlı ve güvenli kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

MasterCase 5, sahip olduğu fan yuvaları ile devasa bir sıvı soğutma potansiyelini de beraberinde getirir. Ön tarafa 3, üst tarafa 2 ve arkaya 1 adet 12/14 cm fan ve radyatörler takabilirsiniz. Böylece son derece güzel göründüğü kadar yüksek performanslı bir sıvı soğutma sistemine sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12/14 cm fanlı tak-kullan yapıdaki hepsi bir arada sıvı soğutma sistemlerine tam destek mevcuttur.

Kauçuk korumalı çok sayıdaki kablo saklama delikleri ile en temiz toplanmış sistemler sizi bekliyor. Böylece dış görüntüsü kadar güzel görünen kablolama sistemine kavuşabilir, hava akımına da engellemeyen bir düzen kurabilirsiniz.

İşlemci bölgesine denk gelen geniş boşluk ile üçüncü parti soğutucuları takmak artık çok kolay. Anakartı çıkarmadan hızlı şekilde söküp takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kasanızı taşırken şekilden şekle girmeye gerek yok. Üst taraftaki metal taşıma kulpları ile kolay ve güvenli şekilde hareket edebilirsiniz.

En zor ulaşılan noktadaki güç kaynağı fanı, alt taraftan çektiği hava nedeniyle kısa sürede kirlenir. MasterCase 5, bunun önüne geçmek için çıkarılabilir toz filtresine sahiptir. Kolay şekilde yerinden sökebilir ve su altında yıkayabilirsiniz.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-6700K işlemci ve SAMSUNG MZ-75E250BW ssd sabitdisk satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Kasa türüMid Tower
Kasa özellikleriATX, microATX, miniITX, Siyah,
Kasa güç kaynağıYok
Kasa USB 3.0Var

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (coolermaster.com)


Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir