Büyütmek için resme tıklayınız

CORSAIR CW-9060025-WW Hydro Serisi H100i v2 Extreme Performans Sıvı İşlemci soğutucusu

Ürün tedarik edilememektedir

Bu ürün için hiç yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu siz yazmıyorsunuz?

Garanti Bilgileri

Ürün 5 yıl garantilidir.

Corsair, yeni nesil Hydro modelleriyle tak-kullan sıvı soğutma sistemlerinde her zamanki gibi ipi göğüslüyor. H100i v2, tamamen yenilenmiş yapısı ile işlemcilerinize mükemmel soğutmayı sunmak için üretildi. 240 mm’lik büyük radyatörü ve çift fanı ile sıcaklık sorunu tarihe gömülüyor. Kolay montaj sistemi, esnek hortumları ve sessiz çalışmasını yanı sıra sektörün öncüsü Corsair Link takip ve kontrol sistemiyle de en iyi tercihi yaptığınızdan emin olmanızı sağlayacak.

H100i v2’nin aktif soğutma görevini üstlenen çift fanı, Corsair’ın popüler SP120 modelinden esinlenerek üretilmiştir. Aynı yüksek performansa ve sessizliğe sahiptirler. Radyatörün ince yapraklarıyla en iyi uyumu sağlamak için yüksek statik basınç sunarlar. Böylece ısı en hızlı şekilde dışarı atılır. Kalın radyatör, geniş yüzey alanıyla fanlara mükemmel destek sağlar. Çok çekirdekli ve hızaşırtılmış işlemcileriniz serin bir kullanıma kavuşur. PWM özelliğiyle dönme hızlarını, işlemci sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlarlar.

H100i v2’yi güçlendiren 240 mm’lik radyatörü, geniş yüzey alanıyla öne çıkar. Çift 12 cm fana destek vermek ve en iyi soğutma performansı için üretilmiştir. Böylece kanallardan geçen sıvının sıcaklığı çok daha verimli ve hızlı şekilde dışarı atılır.

 

Yüksek esnekliğe sahip hortumlar üstün bir kullanışlılık sunar. En keskin bükülmelerde bile kırılma yapmaz ve sıvı akışını tıkamaz. Uzun ömürlüdür, çatlama meydana gelmez. Montaj için yeterli uzunluğa sahiptir.

Corsair Link aparatları ve kullanışlı arayüzüyle soğutucu üzerinde tam hakimiyet kurun. Sıcaklık takibi, fan hızı ayarı, LED seçenekleri gibi birçok özellik emrinize amadedir.

Sahip olduğu sessiz fanlar ve düşük profil pompası ile H100i v2, kasanızda rahatsız olacağınız gürültüye neden olmaz. Üstün soğutma performansının yanında sessiz çalışması ile soğutma tarafında yapacağınız en akıllı yatırımlardan biridir.

Corsair Link yazılımı üzerinden farklı renk ışıklandırmaları aktif edebilir, kasanızın içini renklendirebilirsiniz.

Alet gerektirmeyen kolay montaj şekli ile zahmetsiz ve sağlam şekilde işlemci üzerine oturur. Arka plakası ile anakartta meydana gelebilecek yamulmaları önler.

Bakır soğutucu üzerinde termal macunu ile birlikte gelir. Siz sadece montajı yapar ve sistemi çalıştırırsınız. Uzun ömürlüdür, taşma yapmaz. Yüksek performanslı ısı iletimi sayesinde H100i v2’nin kalitesine layıktır.Yüksek performansı tüm işlemcilerde kullanabilmeniz için Corsair H100i V2, güncel soket yapılarını desteklemektedir.

Corsair’ın ürün gamında tercih ettiği üst seviye kaliteli üretimi, malzemesi ve mühendisliği ile ilk dokunuştan itibaren en iyi tercihi yaptığınıza emin olacaksınız. Kalitesiz mal alacak kadar zengin olmayın, Corsair kalitesinden şaşmayın.

Sıkça Birlikte Alınan Ürünler

Müşterilerimiz bu ürünle birlikte INTEL Core i7-7700K işlemci ve FSP HYDRO G 750W güç kaynağı satın alıyorlar.

Teknik Özellikler

Anakart uygunluğuTR4, AM4, AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2, INTEL1151/50/55/56, INTEL1366, INTEL2011, INTEL2011-v3, INTEL2066, INTEL1200
SoğutmaSıvı soğutma

Not ve Uyarılar

Ürünle ilgili herhangi bir not veya uyarı bulunmamaktadır.

İncelemeler ve İlgili Siteler

İngilizce resmi site (corsair.com)

Tüketici Yorumları

Yorum Yaz

Lütfen ürünle ilgili görüşlerinizi iletiniz. Ürünle ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili sorularınızı buradan yöneltiniz.

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun

Ödeme Seçenekleri

Ürün tedarik edilememektedir